Skip to content
020 – 638 14 89
020 – 638 14 89
MijnBakkerSpees
mijnBakker&Spees
MijnBakkerSpees
mijnBakker&Spees
  • CIVIEL
    • CIVIEL
    • RAW-Bestek
    • Calculatie
    • RAW-Administratie
    • V&G Plan
    • Klantverhalen
    • Trainingen
  • VISI
    • VISI
    • voor Aannemers
    • voor Opdrachtgevers
    • voor Ingenieursbureaus
    • voor Leveranciers
    • Toepassingen
      • UAV2012
      • UAV-GC
      • Bouwteam
      • Deelopdrachten
      • STABU
      • BIM
      • AUR
    • Features
      • Basis features
      • Extra features
      • Koppelingen
    • Klantverhalen
    • Trainingen
  • CALC
    • CALC
    • voor Opdrachtnemers
    • voor Opdrachtgevers
    • voor Ingenieursbureaus
    • Features
    • Trainingen
  • Over ons
    • Over ons
    • Ons team
    • Werken bij
    • Nieuws
  • Contact

CIVIEL

RAW-Bestek

Calculatie

RAW-Administratie

V&G Plan

Abonnement

Huur

Online

Onderwijs

CIVIEL Trainingen

CIVIEL Klantverhalen

VISI

voor Aannemers

voor Adviesbureaus

voor Opdrachtgevers

voor Leveranciers

Features

Koppelingen

UAV2012

UAV-GC

Bouwteam

Deelopdrachten

Stabu

BIM

AUR

VISI Trainingen

VISI Klantverhalen

CALC

voor Aannemers

voor Opdrachtgevers

voor Ingenieursbureaus

Features

Investeringsraming

Kostenraming energietransitie

Offerte

Kostenraming en offerte

Onderhoudsraming

Contractprijzen

CALC Trainingen

Over ons

Team

Werken bij

Contact

Nieuws

Evenementen

Trainingen

Klantverhalen

Algemene voorwaarden

Privacybeleid

MijnBakkerSpees
mijnBakker&Spees
info@bakkerspees.nl
Amstel 141F
1018 EP Amsterdam
020 – 638 14 89

Volg ons op social:

Bakkerspees/Bakker&Spees nieuws/Samen aan het roer/Samen aan het roer #3
23/06/2022

De derde editie: Jan en Dennis

Samen aan het roer

Jan Veenhof en Dennis Brinks staan samen aan het roer en vertellen hoe zij koers houden in een zelfsturende organisatie. Dennis vertelt over zijn ontdekkingstocht naar zelfsturing en Jan blikt terug op de afgelopen 16 jaar Bakker&Spees.

zelfsturende teams Bakker&Spees

Rollen in CALC en CIVIEL cirkel

Dennis Brinks

‘Ik werk hier nu bijna een half jaar, dus ik ben op ontdekkingstocht naar wat zelfsturing inhoudt. Bij het sollicitatiegesprek was er meteen al een goede klik met collega’s Hanna en Michiel en merkte ik dat mijn mentaliteit aansloot bij de mentaliteit van de organisatie. Daarbij sprak het mij erg aan dat er veel aandacht is voor het sociale aspect en dat je de rollen op kan pakken die je leuk vindt.

De essentie van succes in het geval van zelfsturing is voor mij: goed luisteren. Als medewerkers het gevoel hebben dat ze niet gehoord worden, spreken ze zich niet uit. Dat lijkt mij gevaarlijk in een zelfsturende organisatie. De enige manier hoe je ervoor zorgt dat mensen zich gehoord voelen en ook zelf het idee hebt dat je gehoord wordt, is door naar elkaar te luisteren en door erkenning aan elkaars ideeën te geven.

Teamlid Bakker&Spees

Het komt wel eens voor dat mensen met een uitgesproken mening zichzelf vooraan zetten en dat zij daarmee de koers lijken te bepalen. In een zelfsturende organisatie staan er ook medewerkers aan het roer die niet altijd het meest uitgesproken zijn.

Als productspecialist richt ik mij voornamelijk op trainingen voor CIVIEL en CALC. Dit is totaal nieuw voor mij en daarom een uitdaging. Daarnaast lijkt het mij leuk om mij bezig te houden met het monteren van verschillende soorten video’s en om in de toekomst accountmanager-rollen op te pakken. Ik vind het heel fijn dat daar de ruimte voor is.’

Teamlid Bakker&Spees

Rollen in de HR-cirkel en productcirkels

Jan Veenhof

‘Voordat ik zestien jaar geleden aan de slag ging bij Bakker&Spees was ik profvoetballer. In die tijd zag ik voetballen meer als een uit de hand gelopen hobby dan als een ‘echte’ baan. Die periode heeft mij veel opgeleverd. Zo heb ik ruim 2 jaar gewoond in Japan, was ik de eerste Nederlandse profvoetballer in Albanië en heb ik gespeeld in Noord-Amerika. Op mijn 37ste ben ik mijn carrière begonnen bij Bakker&Spees.

De overgang van het voetbalveld naar kantoor is eigenlijk heel soepel verlopen. Dat kwam mede door de prettige bedrijfscultuur. We zijn een diverse club mensen die harmonieus samenwerkt. Het is boeiend om mee te maken hoe we groeien en verder professionaliseren.

Ik kijk vrijwel hetzelfde terug als dat ik vooruit kijk; met veel plezier. Vanaf het moment dat ik begon tot aan nu is er eigenlijk niet veel veranderd in de bedrijfscultuur. Wel zijn er in de loop van de tijd veel collega’s bijgekomen. Destijds begon ik als tiende medewerker van Bakker&Spees.

zelfsturende teams Bakker&Spees

Inmiddels zijn we met ruim veertig collega’s. Alle medewerkers hebben rollen gekoppeld aan hun kennis, kwaliteiten en interesses. Zo heb ik niet alleen commerciële-, maar ook HR-gerelateerde rollen.

Om koers te houden in een zelfsturende organisatie is mijn advies: zorg dat je de stip op de horizon blijft volgen en laat je niet teveel afleiden door randzaken. Blijf gebruik maken van elkaars kwaliteiten en doe het samen.’

DEEL DIT ARTIKEL OP SOCIAL MEDIA:

  • Icon Linkedin
  • Icon Twitter
  • Icon Facebook
  • Share Email
BEKIJK AL HET NIEUWS

Wie zijn wij?

Bakker&Spees is een Nederlands softwarebedrijf gevestigd in hartje Amsterdam. Met een team van 40 enthousiaste medewerkers ontwikkelt Bakker&Spees software voor de GWW-sector. Met de softwarepakketten CIVIEL, VISI & CALC willen we graag je bedrijfsvoering stroomlijnen en de digitale samenwerking verbeteren.

OVER ONS
interieur Bakker&Spees

Maak je keuze

  • Nieuws
    • Bakker&Spees nieuws
      • Samen aan het roer
      • Certificering
    • CIVIEL nieuws
      • RAW
      • de Software
      • Koppelingen
    • VISI nieuws
      • de Standaard
      • de Software
      • BIM
    • CALC nieuws
  • Evenementen
  • Trainingen
    • CIVIEL trainingen
    • VISI trainingen
    • CALC trainingen
  • Klantverhalen
    • CIVIEL Klantverhaal
    • VISI Klantverhaal
      • Opdrachtgevers
      • Aannemers
      • Ingenieursbureaus
    • VISI Project
    • CALC Klantverhaal

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte! Je ontvangt de nieuwsbrief ongeveer tien keer per jaar in je mailbox. Uitschrijven is makkelijk.

Amstel 141F, 1018 EP Amsterdam
info@bakkerspees.nl
020 – 638 14 89

Volg ons op social:

Al meer dan 900 organisaties in de grond-, weg-, en waterbouw maken gebruik van onze software. Of het nu gaat om aanbesteding, voorbereiding, uitvoering of onderhoud.

MijnBakkerSpees
mijnBakker&Spees
  • CIVIEL
  • VISI
  • CALC
  • Trainingen
  • Klantverhalen
  • Nieuws
  • Over ons
  • Privacybeleid
  • Werken bij
  • Contact
Amstel 141F, 1018 EP Amsterdam
info@bakkerspees.nl
020 – 638 14 89

Volg ons op social:

Bakker&Spees Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte! Je ontvangt de nieuwsbrief ongeveer tien keer per jaar in je mailbox. Uitschrijven is makkelijk.

© 2023. Bakker&Spees
Privacy policy

ISO 9001 Bakker&Spees
ISO IEC 27001 Bakker&Spees
NEN commissie Bakker&Spees
VISI keurmerk CROW Bakker&Spees
RAW CROW Bakker&Spees
SBB leerbedrijf Bakker&Spees
Forum Stanaardisatie Bakker&Spees
BIM Loket Bakker&Spees
X

Kun je niet vinden waar je naar op zoek bent?
Neem contact met onze specialisten op. Zij staan
klaar om je op weg te helpen!